KS Przybyszówka Rzeszów NIP: 5170116997 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

A-klasa » Rzeszów I

Zapowiedź 15 kolejki.

• autor: ks1947, 2015-04-02 19:01

W Wielką Sobotę tj. 4.04 rzeszowska A klasa rozegra 15 kolejkę spotkań. KS Przybyszówka pierwszy raz w 2015 roku wystąpi w roli gospodarza. Przeciwnikiem wicelidera tabeli będzie KS Zaczernie. Drużyna ta zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów(6 zwycięstw - 3 remisy - 5 porażek). W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2-2. Wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył po rzucie karnym w 97 minucie spotkania Grzegorz Dynia. W 14 kolejce Zaczernie zremisowało 1-1, przy własnej publiczności z Hermanem Hermanowa, w którym rolę trenera w przerwie zimowej objął Maciej Biliński.

Jedno spotkanie w naszej lidze zostało rozegrane awansem 1 kwietnia - Staroniwa na sztucznym boisku przy ulicy Wyspiańskiego 22 zremisowała 0-0 z liderem rozgrywek - Orłem Wysoka Głogowska. Orzeł w dwóch pierwszych kolejkach rundy wiosennej zdobył zaledwie 1 punkt.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Strugiem Tyczyn a Głogovią Głogów Małopolski. Gospodarze po pewnym zwycięstwie w inauguracyjnej kolejce z Galicją Chmielnik na pewno przystąpią do meczu z chęcią przedłużenia zwycięskiego marszu. Głogovia w związku z wycofaniem się Piasta Nowa Wieś nie rozegrała jeszcze ligowej spotkania. W drużynie gości w zimie nastąpiła zmiana trenera - Michała Gubernata zastąpił Krzysztof Korab.

Spotkania 15 kolejki:

KS Przybyszówka - KS Zaczernie godz.11:00

Korona Rzeszów - GKS Niebylec

Herman Hermanowa - Grom Mogielnica

LKS Jasionka - Galicja Chmielnik

Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Młp.

Piast Nowa Wieś - Granit Wysoka Strzyżowska 0 - 3 - walkower

Staroniwa Rzeszów - Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 0

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.