KS Przybyszówka Rzeszów NIP: 5170116997 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

A-klasa » Rzeszów I

Wygrana w ,,małych derbach'' ze Staroniwą !

• autor: ks1947, 2015-05-21 16:45

W meczu XXI kolejki KS Przybyszówka pokonała Staroniwę Rzeszów 3:1(1:0).

Od początku meczu gracze gospodarzy narzucili wysokie tempo i poważnie zagrażali bramce Staroniwy. W 7 minucie po zagraniu ręką jednego z obrońców gości we własnym polu karnym, sędzia wskazał na ,,wapno''. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Jakub Urbaniak. Rozochoceni gospodarze w dalszym ciągu atakowali zaciekle. Przez nieszczelną obronę gości przechodziło wiele piłek, do których dochodzili Sławomir Niemiec i Sebastian Sitek, którzy niestety nie wykorzystali klarownych sytuacji. W drugiej połowie Staroniwa zaczęła grać dużo śmielej i zawodnicy chętniej angażowali się w akcje ofensywne. W 52 minucie Maciej Bukała przeprowadził indywidualną akcję i strzałem z niemal zerowego kąta pokonał Tomasza Brzychca i wyrównał stan rywalizacji na 1:1. Po tym wydarzeniu mecz stał się jeszcze bardziej otwarty - Przybyszówka za wszelką cenę chciała zdobyć bramkę, a Staroniwa postawiła na kontrataki. W 62 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył wracający po kontuzji Mariusz Bazylak. Kolejne minuty to dość chaotyczna gra przeplatana błędami trójki sędziowskiej. Z biegiem czasu zarysowywała się coraz większa przewaga Przybyszówki, którą bramką na 3:1 udokumentował Bartłomiej Dworak w 90 minucie spotkania.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.